Yorgan Yıkama

Yün Yorgan Yıkama Merkezi

Yün Yorgan Yıkama
Yün Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama Hizmeti – Yorganınız ve yastığınız kadar kullanılabilecek çok az ev eşyası vardır; bunlar sizi sıcak ve rahat tutmak için her gece kullanılır. Düşündüğünüzde ortalama bir insan haftanın üçte birini yorganının altında geçiriyor!

 

Yorganımı Ne Sıklıkta Temizletmeliyim?

Yorgan yıkama düzenli olarak, tercihen 6 ayda bir yıkanmasını öneriyoruz. Özellikle yaz yorganından kış yorganına (yada tam tersi) geçiş yaparken, saklamadan önce yorganınızı temizletmek en doğru olan fikirdir.

Yorgan Yıkama Fiyatları
Yorgan Yıkama Fiyatları

Yorgan Temizleme Hizmetimiz

Ev tipi çamaşır makinelerinin çoğu, bir yorganı alacak kadar büyük değildir ve bunları kurutmanın zorluklarından bahsetmeye bile gerek yok. İşte tam bu noktada devreye giriyoruz…

Ekipmanlarımız en büyük yorganların bile iyice yıkanmasını, kurutulmasını ve havalandırılmasını sağlayacak kadar büyüktür. Tüm yorganlar yeterli yüksek sıcaklıkta ve uygun ürünler kullanılarak tüm mikrop ve bakterileri öldürecek şekilde yıkanır, böylece hijyenik açıdan temiz olmaları sağlanır.

Tüm yorganlar müşteriye iade edilmeden önce iyice kurutulur ve havalandırılır, bu nedenle bu ürünler için aynı gün hizmet sunamıyoruz.

Her türlü Yün Yorgan, Elyaf Yorgan, Pamuk Yorgan kumaşı hijyen garantili yıkayabiliriz. Ayrıca yorganlar, yatak örtüleri, uyku tulumları vb. temizliğini de yapmaktayız.

Yorgan Temizleme
Yorgan Temizleme

Yorgan Yıkama Fiyatları

Fiyat listemize buradan göz atın. Halı Yıkama Fiyatları

Lütfen unutmayın: Teninize direkt temas eden yorganlar yapıları gereği zararlılar için uygun şartlara sahiptir. Bu şartları genellikle insan vücudu atıkları yani; ter, saçlar, deri dökülmeleri vb. ve yatakta atıştırmalık alışkanlığı varsa yiyecek döküntüleri veya evcil hayvan kalıntıları oluşturur.

Yorganlarınızın derinlemesine temizlenmesi için en çözüm işinin ehli temizlik uzmanlarıdır. Zararlı kimyasallar kullanılmadan, doğal ve insan sağlığına zarar vermeyecek solüsyonlar kullanılmalıdır. Ayrıca, endüstriyel elmas kazan özellikli yıkama makineleri ile temizlenmelidir.

Beylikdüzü Halı Yıkama fabrikası olarak tüm bu niteliklere sahibiz. Yorgan yıkama fiyatlarımız bu hizmet kalitesi baz alındığında en ekonomik olacak şekilde özenle geliştirilmiştir. Fiyatlarımız son derece makul ve eşyalarınız için en iyi temizlik yöntemlerini içerir.

Yorganlarınız için en iyisini tercih etmek için, bugün bizi arayın.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için lütfen bizi arayın.