Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama Hizmetleri

Battaniye Yıkama Servisi – Günümüz koşuşturmacasında, ev eşyalarının temizliği ve bakımı için zaman ayırmak çoğu zaman göz korkutucu bir görev gibi gelebilir. Neyse ki Beylikdüzü Halı Yıkama fabrikası size kapıdan teslim alma ile battaniye, yorgan vb. kuru temizleme gibi çamaşır bakımının stresini ortadan kaldıran kullanılşı çözümler sunuyor.

Bu hizmetler, kuru temizleme mağazasına gitmenize gerek kalmadan, battaniyelerinizi derinlemesine ve etkili bir şekilde temizlemenin sorunsuz bir yolunu sunar.

Battaniye Yıkama Fiyatları
Battaniye Yıkama Fiyatları

Battaniye yıkama hizmetlerinin en önemli faydalarından biri sunduğumuz kolaylıktır. Artık battaniyelerinizi kuru temizlemeciye bırakıp hazır olmasını beklemenize gerek yok.

Bunun yerine kapıdan teslim alma ve tekrar teslimatla derinlemesine temizlik hizmetimiz ayağınıza geliyor.

İster gündüz, ister akşam saatleri olsun (mesai saatleri içerisinde) sizin için en uygun teslim alma saatini planlayabilirsiniz. Bu sadece değerli zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hacimli eşyaları kuru temizleme merkezine taşıma ihtiyacınızı veya evde elle ya da makinede (çoğu makine bu görevi karşılayamaz.) yıkama ihtiyacınızı ortadan kaldırır.

Ayrıca battaniye yıkama hizmetleri eşyalarınızın derinlemesine ve etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar. Battaniyeler normal bir çamaşır makinesinde ekili bir şekilde temizlenemeyecek kadar hassas veya hacimli olabileceğinden, geleneksel yöntemlere uygun değildir.

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası, sıcak yıkama, alerjenleri ve patojenleri öldüren yüksek sıcaklıklarda endüstriyel çamaşır makineleri kullanarak battaniye temizleme hizmetlerimizin sadece kir ve lekeler çıkarmakla kalmayıp aynı zamanda akar, kene vb. alerjenleri de ortadan kaldırmasını sağlar.

Battaniye Temizliği
Battaniye Temizliği

Battaniye Yıkama Fiyatları

Battaniye yıkama fiyatları çeşitli niteliklere göre belirlenmektedir. Boyut, adet, kirlilik durumu, inatçı leke vb. etkenler fiyatlarda ek ücretlere sebep olabilir.

Battaniye fiyatları için Fiyat Listemizi kontrol edin.

Bugün temiz bir battaniyede mis gibi bir uyku çekmek sizinde hakkınız. O yüzden işine özen gösteren profesyonel temizlik şirketiniz olan Beylikdüzü halı yıkama fabrikası her zaman yanınızda! Şimdi bizi arayın!

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için lütfen bizi arayın.