Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece halı yıkama hizmetimiz, halılarınıza farklı bakmanızı sağlayacak, garantili, ekonomik fiyatlı ve profesyonel süreçleri içermektedir. Halılar evlerinizin en gerek duyduğu eşyalardan biridir ve üzerindeki trafiği düşündüğünüzde kısa sürede ne kadar kirlenebileceğini tahmin etmek zor değil.
Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikası

Büyükçekmece halı yıkama hizmetimiz, halılarınıza farklı bakmanızı sağlayacak, garantili, ekonomik fiyatlı ve profesyonel süreçleri içermektedir. Halılar evlerinizin en gerek duyduğu eşyalardan biridir ve üzerindeki trafiği düşündüğünüzde kısa sürede ne kadar kirlenebileceğini tahmin etmek zor değil.

Yoğun kullanılan alanlar, üzerinde en çok yürünen, dökülme ve lekelenmenin en muhtemel olduğu alanlardır. Bu alanlar zamanla tüm odayı hem hava kalitesi hem de kötü görünen bir halıya dönüşmesi sebebiyle yeni bir halı alma hissi verir. Bu çok pahalıya mal olabilir ve genellikle profesyonel halı yıkama hizmetimiz sayesinde muhteşem bir görünüme kavuşabilir.

Bizim gibi profesyonel halı yıkama firmaları çağrılarınızı beklerken ve halılarınıza ihtiyaç duydukları derinlemesine bakımı vermeye hazır bir ekibimiz varken neden halılarınızı değiştirmek için bir servet harcayasınız ki?

İyi Eğitimli ve Deneyimli Halı Yıkama Uzmanlarından Oluşan Bir Ekibimiz Var

Büyükçekmece halı yıkama hizmeti veren işletmemizde, gerekli tüm eğitimlere sahip, deneyimli profesyonellerimiz, halılarınızın temizlenmesi için her an hazır. Teknisyenlerimiz, hangi halıların, hangi deterjanlarla çok çeşitli temizlenebileceği hakkında uzmandır. Hepsi bu testleri çok etkileyici zaman ölçeklerinde geçtiler. Hepsi, piyasadaki en iyi halı yıkama uzmanları olmak için gerekli sertifikaları aldı. İşimiz mümkün olan en detaylı, hızlı ve profesyonel halı yıkama hizmeti sunmaktır.

Halı yıkama hizmetlerimizde kullandığımız ürünlerin tamamı %100 çevre dostudur. Çocukların, evcil hayvanların ve alerjik rahatsızlığı olanların bulunduğu mülklerde kullanımının tamamen güvenli olmasını sağlar. Çevre dostu ürünler hiç bir zaman zehirli duman çıkarmaz, böylece siz ve aileniz için en iyi seçimdir.

Kullandığımız halı şampuanları, ön işlem, leke tedavisi ve sağladığımız diğer solüsyonların tümü, evcil hayvan sahibi olan müşterilerimiz için muhteşem doğal kokular (koku gidericiler) ve idrar nötrleştiriciler içerir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Fiyatları
Büyükçekmece Halı Yıkama Fiyatları

Büyükçekmece Halı Yıkama Fiyatları

İşletmemizde gizli fiyatlar yoktur. Herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız. Ancak bu ek ücretler olmadığı anlamına gelmez. Ek fiyatlar genellikle inatçı leke durumlarında ortaya çıkar ve birçok leke türü ve bu halı ve leke için farklı yöntem ve solüsyonlar kullanıldığından net fiyatlama ancak uzmanımız kapınıza geldiğinde veya işletmemizde yıkama öncesi incelemede ortaya çıkar.

Yöntem ve kullanılacak solüsyon belirlenir ve müşteri bu ek masraf konusunda bilgilendirilerek onayı alınır. Her halükârda inatçı lekenin temizlenmesi garanti edilemez. Çünkü bazı lekeler halıya zarar vermeden asla çıkmaz ve bunu hiçbir zaman istemeyiz.

Büyükçekmece halı yıkama hizmeti alan müşterilerimizin büyük çoğunluğu bu inatçı lekelerle sıkça karşılaşıyorlar. İnatçı lekelere anında müdahale etmek çok önemlidir. Böylece halılarınızda leke izi kalsa bile profesyonel temizlik esnasında inatçı lekeler çıkarılabilir.

Not: Burada verilen fiyatlar temel yıkama hizmetlerini içermektedir. Halı yıkama fiyatları, halının kirlilik durumuna, inatçı ve çıkması zor leke durumuna, halı türü, adedi, ölçü ve yıkama yöntemine göre değişiklikler gösterebilir.

En doğru fiyatlamayı yapabilmemiz için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. İrtibat: 0506 033 04 04

TÜRBİRİMFİYAT
KAYMAZ HALI40,00₺
MAKİNE HALISI50,00₺
MAKİNE YÜN HALI60,00₺
SHAGGY HALI50,00₺
AKRİLİK HALI50,00₺
BAMBU HALI100,00₺
MİLAS HALI100,00₺
YÖRÜK HALI100,00₺
HEREKE HALISI 120,00₺
HİNT KİLİMİ70,00₺
LADİK HALISI120,00₺
İRAN HALISI 180,00₺
SAF YÜN HALI80,00₺
ISPARTA HALI90,00₺
PATCHWORK HALI100,00₺
SHAGGY EL DOKUMA HALI80,00₺
ÇİN HALISI120,00₺
NEPAL HALI120,00₺
STEP HALI150,00₺
İPEK HALI300,00₺
AFKAN HALISI180,00₺
DİĞER FİYATLAR
TÜRBİRİMFİYAT
YÜN YORGANADET300,00₺
ELYAF YORGANADET250,00₺
PAMUK YORGANADET300,00₺
TEK KİŞİLİK BATTANİYEADET200,00₺
ÇİFT KİŞİLİK BATTANİYEADET250,00₺
YASTIKADET150,00₺
STOR PERDE60,00₺
ZEBRA PERDE60,00₺
KOLTUK TAKIMITakım 1.000,00₺
ÇİFT KİŞİLİK YATAKADET600,00₺
TEK KİŞİLİK YATAKADET500,00₺
Evde Halı Bakımı Rehberi
Halılarınıza leke bulaşması anında yapmanız gerekenleri Blog kategorimizdeki evde halı bakımı ve temizlik rehberimizde adım adım anlatıyoruz. İncelemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Sormak istediğiniz sorular varsa bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

5 Yıldızlı Profesyonel Halı Yıkama Deneyimi

Size her zaman 5 yıldızlı profesyonel halı temizleme deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Sonuçta, size mümkün olan en iyi hizmeti vermemiz için bize güvenebileceğinizi bilmenizi istiyoruz ve bize tekrar rezervasyon yapacak kadar kendinizi güvende hissetmenizi istiyoruz.

Buyukcekmece hali yikama hizmetinin yılda en az 2 kez yapılması en iyi seçimdir. Bu minimum gereksinimdir ve bunun nedeni halıların uzun ömürlü, sağlam, canlı renkli ve yaşam alanınıza sağlayacağı olumlu etkileridir. Temiz ve hijyenik bir halı sağlamak için oluşan lekeleri ve kirleri çıkarmak bunu sağlamanın en doğru yoludur.

Büyükçekmece En İyi Halı Yıkama Firması
Büyükçekmece En İyi Halı Yıkama Firması

Toz ve kir, halının derinliklerine (hav aralıklarına), göremediğimiz bir yerlerde birikir ve bu alanlar alerjenlerin temel üreme alanlarıdır ve bunun orada olduğunu, temizlenmediği takdirde daha da kötüleşeceğini biliyoruz. Günlük elektrikli süpürgeler en derinlerdeki kirleri emecek kadar güçlü değildir, bu yüzden profesyonel ekipmanlar bu iş için geliştirilmiştir.

Evcil hayvanınız varsa minimum 3-4 ayda bir düzenli temizlik yapılmasını öneririz. Evcil dostlarımız her gün tüy ve deri parçacıklarını dökerler ve bunlar halı liflerinin yanı sıra dışarıdan getirilen idrar, mikrop ve çamur arasında sıkışıp kalır. Evcil hayvan olmayan evlere göre çok daha fazla ve hızlı kirlenme oluşur, bu nedenle düzenli temizlik, halının ömrünün uzatılmasında ve sağlıklı yaşam alanları için en etkili yoldur.

Halı Temizleme Hizmetimize Neden İhtiyacınız Var?

Fabrikamızda profesyonel bir halı yıkama hizmeti yaptırmak, halılarınızın, kilim ve değerli el dokuma antika halılarınızın ömrünü önemli ölçüde artıracaktır. Özellikle değerli halılarınızı mümkün olduğu kadar uzun süre saklayabileceğinizden ve değiştirme ihtiyacı duymadan önce onlardan mümkün olduğunca fazla yararlanabileceğinizden emin olmak istiyoruz.

Büyükçekmece’deki müşterilerimizin hemen hemen hepsi, el dokuma antika halılarını bize temizletmekten çok memnunlar, bizi her zaman aile ve çevrelerine tavsiye ettikleri için hepsine minnettarız.

Büyükçekmece halı yıkama hizmetlerimiz arasında ek ücrete tabi koruma hizmeti de sunabiliriz. Koruma hizmeti, halılarınızı leke ve dökülmelerden korumanın en kolay ve etkili yolu olan özel solüsyonlarla yapılmaktadır. Ne yazık ki bu solüsyonları her zaman temin etmek mümkün olmayabiliyor zira bu solüsyonlar son derece pahalı ve yurtdışından özel olarak getirilmektedir. Bu sebeple koruma hizmeti almak isteyen müşterilerimiz önceden bize danışabilirler. Bu solüsyonları doğrudan, yeni temizlenmiş halıların üzerine püskürtüyoruz ve bir görünmez bariyer oluşturarak uzun süre temiz ve güvende kalmasını sağlıyoruz.

Solüsyonların temel amacı dökülmelerin elyafın derinliklerine sızmasını önlemeye yardımcı olasıdır. %100 su geçirmez bir koruma bariyeri sağlamaz ancak lekelenme sürecini yavaşlatmaya yardımcı olur, böylece halınızı kaybetmenize neden olabilecek bir lekelenmeye anında müdahale esnasında çok fazla zamanınız olur. Sadece profesyonel halı yıkama firmaları tarafından kullanılan çok etkili bir koruma şekli olduğu kanıtlanmıştır, ancak döviz kuru ve üretiminin zahmetli olması nedeniyle biraz pahalıdır.

Büyükçekmece Evcil Hayvan Leke Çıkarma
Büyükçekmece Evcil Hayvan Leke Çıkarma

Büyükçekmece’de Güvenilir Halı Yıkama Firması

Tüm fiyatlarımız son derece rekabetçidir ancak bu uygun fiyatın düşük kaliteli hizmet anlamına geldiğini düşünmenize izin vermeyin. Zaten bu noktada diğer firmalardan farklıyız, çünkü harika ekonomik fiyatlar sunuyoruz ve kalitemizin kesinlikle 5 yıldızlı olduğundan emin olabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey bize güvenmeniz ve ihtiyaç halinde bizi aramanızdır, bizden aldığınız ilk temizlik hizmetinden sonra mutlaka halılarınızı bize tekrar yıkatacaksınız ve bizi tüm aile ve çevrenize tavsiye edeceğinizi biliyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz ve bunu sağlayamadığımız takdirde ÜCRETSİZ olarak yeniden temizleriz.

Eğer, Büyükçekmece halı yıkama firması arıyorsanız, mümkün olan en iyi halı yıkama hizmetini almak için bizi arayın. Halılarınızın olabildiğince temiz ve hijyenik olduğunu bilerek mutlu yaşayın. Bu size çocuklarınız için de güvenli bir zemin sağlıyor.

Artık bugünün işini yarına bırakmayın, şimdi bizi arayın: 0506 033 04 04

Paylaşmak Güzeldir

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Linkedin'da Paylaş
Pinterest'te Paylaş

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için lütfen bizi arayın.