Stor Perde Yıkama

STOR PERDE YIKAMA HİZMETLERİ

 Stor perde yıkama  uygulamalarımız tam otomatik makinelerimizde el değmeden özenle yapılmaktadır.

Stor Perde Temizliği
Stor Perde Temizliği

Evinizin daha şık ve ferah görünmesini sağlayan ürünler arasında yer alan stor perdeler, tasarımları ve pratik kullanımlarıyla her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Gelişen tekstik teknolojisiyle birlikte kumaş seçenekleri artan stor ve zebra perdeler kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte temizliği zor olduğundan kişisel tercihlerde soru işareti bırakıyor.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası, stor perde yıkama hizmetinde uzman kadrosu ve bütünsel hizmeti sayesinde soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırıyor. Müşterilerimize tozlu evlerde 6 ayda bir, genellikle yılda en az bir kez stor perdelerini temizletmelerini öneriyoruz. Beylikdüzü halı yıkama olarak, adresinize geliyor sökümünü yapıyor ve temizledikten sonra perdelerinizi aynı şekilde yerine yerleştiriyoruz.

Temizlik süresi 1 gün süren stor perdelerinizi fabrikamızda en hijyenik koşullarda temizleyerek toz ve kirden tamamen arındırıyoruz. Yıkama işleminin ardından fanlarla kurutulan perdeleriniz, buharlı ütüleme ile ütülendikten sonra paketlenerek teslimata hazır hale geliyor ve adresinize teslim ediliyor.

%100 müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösteren ve bölgesinin lider temizlik firmalarından biri olan Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikasının geniş hizmet yelpazesinden yararlanmak artık çok daha kolay. İster telefondan, isterseniz WhatsApp ile bize anında ulaşabilir ve kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Profesyonel Stor Perde Yıkama Hizmetimiz Şunları İçerir:

  • Tüm çalıştırma mekaniği ustalıkla temizlenir.
  • Bileşenlerin otomatik bakımı yapılır.
  • Esnek programlar uygulanır.
  • Eğitimli teknisyenler tarafından icra edilir.
  • Kaba temizlik.
  • Yüksek hassasiyetli ultrasonik stor perde yıkama yapılır.
  • Çevresel ve biyolojik olarak parçalanabilen deterjanlar. (Doğal)
  • Bazı onarımları dahil edebiliriz.
  • Toz, bakteri ve diğer zararlı mikroplar tamamen temizlenir.
  • Ekonomik fiyat politikası

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uzman stor perde yıkama hizmetimizi tercih ettiğinizde, yaşam alanınızın tertemiz görüneceğinden emin olmak içinizi rahatlatır. Üstün temizlik hizmetimizi seçtiğinizde, stor perdelerin durumunu kontrol etmek ve herhangi bir onatım gerekip gerekmediğini belirlemek içinde ekstra vakit ayırırız.

Müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyeti için yaptığımız her şeyin odak noktasıdır ve merkez politikamızdır. Stor perde temizleme hizmetlerimizi minimum aksama ile gerçekleştirmemizi sağlamak için sizinle bir program dahilinde çalışıyoruz. Lider stor perde yıkama uzmanı olarak amacımız hizmetimizi mümkün olduğunca sorunsuz bir şekilde sunmaktır.

Bir mülk sahibi olarak evinizin veya işyerinizin en iyi şekilde görünmesini sağlamak için dekorasyona harcadığınız zaman ve paranın önemini anlıyoruz. Son yılların popüler dekorasyon ürünlerinden olan Stor ve Zebra perdelerin temiz ve iyi durumda olduğundan emin olmanız bunca emeğin ve paranın karşılığını almanızda önemli bir faktördür. Beylikdüzü halı yıkama fabrikası, İstanbul Avrupa yakasında profesyonel stor perde yıkama hizmeti sunmaktadır. Yılların deneyimiyle olağanüstü sonuçlara nasıl ulaşacağımızı biliyoruz. İster stor perde, ister zebra perde ve isterse roma dikey perde veya başka tür perde olsun, bunları hızlı ve verimli bir şekilde temizleyebiliriz.

Beylikdüzü Halı Yıkama Geniş Hizmet Yelpazesi

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası yerinde söküm, kurulum, ultrasonik perde temizliği gibi çeşitli hizmetleri bir arada sunmaktadır. Perdeleri temizleme konusunda tutkulu, eğitimli personelimizle eksiksiz stor perde yıkama hizmetlerinin en iyi sağlayıcısıyız.

Bunun dışında işletmemizde, profesyonel Halı yıkama, Koltuk yıkama, Yatak yıkama, Yastık yıkama, Yorgan yıkama, Battaniye yıkama gibi geniş bir temizlik hizmeti yelpazesi sunuyoruz. Üstelik, hizmet kalitemiz baz alındığında rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.

Perdelerinizi Temiz Tutmanın Önemi

Pek çok kişi perdelerin güneş ışığı ve mahremiyeti kontrol etmenin en basit bir yolu olduğunu düşünse de onları temiz tutmanın birçok farklı faydası vardır. Perdelerinizin düzenli temizliğini ev bakım rutininizin bir parçası haline getirmeniz için beş neden:

Hava kalitesinin iyileştirilmesi: Toz akarları ve diğer alerjenler kirli perdelerde birikerek astım veya alerjisi olanlar için sorunlara neden olabilir. Perdelerinizi düzenli olarak temizlemek evinizdeki hava kalitesini artırmanıza ve herkes için daha sağlıklı bir ortam oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Hasarın önlenmesi: Perdelerin üzerinde her türlü kis ve pislik birikerek perdelerin kırılmasına veya hasar görmesine nede olabilir. Perdelerinizi temiz tutmak, kullanım ömrünü uzatmanıza ve erken değiştirme zorunluluğunu ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır.

İyileştirilmiş ışık kontrolü: Perdeler kirle kaplandığında, gerekenden daha fazla ışığı bloke ederek içeriyi veya dışarıyı görmenizi zorlaştırır. Perdelerinizi temizlemek, evinizde daha iyi ışık kontrolü sağlamanıza yardımcı olacaktır. Zaten ışığı bloke ederken tüm ışığı kasdetmiyoruz çünkü gün ışığınında eve girmesi sağlık açısından önemlidir. Eskilerin tabiriyle, “Güneş girmeyen eve doktor girer.” sözü çok doğru bir sözdür.

Daha düşük bakım maliyetleri: Periyodik bakımı yapılmamış stor perdeler kısa sürede yıpranır ve yenisini alma ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak, uzmanlarca periyodik bakımlarını yapılmasını sağlamak hem ekonomik, hem de perdelerinizin çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Devir ekonomi devri ve fiyatlar gerçekten çok uçuk, bu dönemlerde elimizdekilerin kıymetini bilmek ev ekonomisine çok daha fazla katkıda bulunacaktır.

Ultrasonik Stor Perde Yıkama Teknolojisi
Ultrasonik Stor Perde Yıkama Teknolojisi

 

Ultrasonik Temizleme Teknolojisi

Ultrasonik teknolojimiz, ses dalgalarını kullanarak perdelerinizi temizlemenin devrim niteliğinde yeni nesil yöntemidir. Ultrasonik temizleme hızlı, verimli ve tamamen güvenlidir. Temizleme işleminde hiçbir tehlikeli kimyasal madde veya hareketli parça (fırça vb.) kullanılmaz. Profesyonel stor perde yıkama hizmetleri, perdelerinizi temizlemek için bu teknolojiyi kullanır ve perdelerinizin tekrar yeni görünmesini sağlar.

Bu dalgalar, suda çok yüksek hızlarda hareket eden, ulaşılması zor alanlara bile nüfuz eder ve patlayan milyonlarca mikro kabarcık oluşturarak kirin ve pisliğin nazikçe temizlenmesine neden olur. Perdelerinizi satın aldığınız zamanki kadar temiz hale getiren ultrasonik dalgalar, perdelerinizin tüm köşe ve bucaklarına ulaşarak onları gerçekten temiz hale getirir. En iyi yanı, tüm bu sürecin zararlı kimyasallar veya hareketli parçalar kullanmadan tamamlanmasıdır, bu nedenle siz ve aileniz için güvenlidir.

Stor ve Zebra perdelerinizin profesyonelce yıkanmasını istiyorsanız ultrasonik temizleme en doğru yoldur. Perdelerinizi ne kadar temiz göründüğüne şaşıracaksınız ve işi güvenli ve verimli bir şekilde yapacağımıza güvenebilirsiniz.

Zebra Perde Yıkama Fiyatları
Zebra Perde Yıkama Fiyatları

Sık Sorulan Sorular

Stor perdeleri nasıl temizliyorsunuz?

Profesyonel stor perde temizleyicileri, stor perdelerinizi etkili bir şekilde temizlemek için özel alet ve ekipmanlar kullanır. Çok çeşitli malzeme ve türleri ile başa çıkmak için gereken uzmanlığa, deneyime ve donanıma sahibiz. Tesislerimizde dikey ve jaluziler için özel ve ayrı tesislerimiz mevcuttur. Ayrıca yalnızca çevre dostu, biyolojik olarak parçalanabilen deterjanlar kullanıyoruz.

Stor perde yıkama hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Kumaş stor perdeleri temizleyebilir misiniz?

Evet, kumaş stor perdelerin temizliği, kirin derecesine ve kumaşın cinsine göre birçok yöntem kullanılarak yapılabilir. Kumaş stor perdeleriniz hassassa veya bunları kendiniz temizleme konusunda emin değilseniz, stor perdelerinizi yıkama hizmetinden yardım almayı düşünmelisiniz. Kumaş perdeleri etkili bir şekilde temizleyecek uzmanlığa ve donanıma sahibiz.

Stor perdeleri ne sıklıkla temizlemek gerekir?

Genel olarak, düzenli bakım için yılda en az bir veya iki kez kapsamlı bir temizlik yapılmalıdır. Bazı kişiler, mevsim geçişlerinde, genellikle üç ila dört ayda bir, stor perdelerini kapsamlı şekilde temizletmeyi tercih ederler. Bu onların mükemmel durumda kalmasını sağlamaya yardımcı olabilir. Stor perdeleriniz trafiğin yoğun olduğu bölgelerde bulunuyorsa daha sık temizliğe ihtiyaç duyabilir.

Stor perdeler makinede yıkanabilir mi?

Bazı stor perdeler makinede yıkanabilirken çoğu makinede yıkanmaz çünkü makinede yıkamak kumaşa, donanıma veya gölgelik kaplamasına zarar verebilir. Dikkatli olmak ve profesyonel temizlik gibi alternatifleri değerlendirmek en iyisi olabilir.

Stor perdeler ıslanırsa ne olur?

Stor perdeler veya zebra perdeler ıslandığında lekelenmeye, bükülmeye, büzülmeye ve küflenmeye karşı daha duyarlı olabilirler. Bu sorunları çözmek için kurutma makinesi yardımıyla kurutmak, lekeleri noktasal olarak temizlemek ve büyük bir hasar meydana gelirse profesyonel temizliği düşünmek çok önemlidir. Özellikle yüksek nemli alanlarda panjurlarınızın ıslanmasını önlemek ilk etapta çok önemlidir.

Stor perde temizliği zarar verir mi?

Hayır, profesyonel stor perde temizliği perdelerinize zarar vermemelidir. Aslında düzenli temizlik, görünümlerinin ve işlevselliklerinin korunmasına yardımcı olur.

Stor perdeleri indirip size getirmem gerekiyor mu?

Öncelikle bu isteğinize bağlıdır. Dilerseniz, elinizde gerekli alet, edevat varsa ve zarar vermeden söküp, takabileceğinize güveniyorsanız bu işlemi kendinizde gayet yapabilirsiniz. Ancak, uzman ekiplerimiz tüm bu süreçleri sizin için garantili olarak sunabilir ve siz yerinizden kalkmadan bu işlemlerin tamamını profesyonel bir şekilde gerçekleştirir. Değerli vaktiniz size kalır.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için lütfen bizi arayın.