Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir halı yıkama fabrikasının hizmetleri hem işyeri hem de konut halılarının temizliğinde çok geniş bir deneyime sahiptir. Ekibimiz, evsel, ticari işletme, özel veya devlet kurumlarının halılarını rekabetçi biyatlarla tamamen yenilemek için profesyonel ekipmanlar ve doğal solüsyonlarla hizmet vermektedir.
Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama Fabrikası

Bahçeşehir halı yıkama – Halılarınız her zaman temiz değildir ancak, yüzeyde görünenden çok daha fazlası var. Peki halılarınızın gerçekten lekesiz olup olmadığını nasıl anlarsınız? Yetenekli halı temizleme ekibimiz, tüm temizlik ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabilir!

Halınızın türü, kumaşı, boyutu veya sorunu ne olursa olsun, yanınızdayız.

Eğitimli teknisyenlerimizin her biri Bahçeşehir’de hizmet veren işletmemizde çalışıyor ve hepimiz yüksek kalitede temizlik hizmetlerini ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. Üstelik şimdi çok daha temiz!

Bahçeşehir halı yıkama fabrikasının hizmetleri hem işyeri hem de konut halılarının temizliğinde çok geniş bir deneyime sahiptir. Ekibimiz, evsel, ticari işletme, özel veya devlet kurumlarının halılarını rekabetçi biyatlarla tamamen yenilemek için profesyonel ekipmanlar ve doğal solüsyonlarla hizmet vermektedir.

Bahçeşehir genelinde en iyi hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz ve müşterilerimizin sonuçlardan memnun olmasını sağlamak için çok çalışıyoruz. Sunduğumuz tüm hizmet kalemleri profesyonel süreçleri içeriyor.

Halı yıkama ve leke çıkarma konusunda uzman olarak, stor perde, koltuk yıkama, yatak yıkama ve battaniye yıkama içinde bakım hizmetleri sunuyoruz.

Halılarınızın evde temiz ve taze kalması için yoğun bir derinlemesine temizlik işleminden geçiriyoruz. Uzmanlarımız, halılarınızın, kirden arınmış ve iyi göründüğünden emin olmak için hassas ve ayrıntılı bir hizmet kullanır. Çeşitli ev ve özel müşteriler için size makul bir maliyetle mükemmel bir hizmet vadediyoruz.

Bahcesehir hali yikama fabrikası bu yıkama hizmeti ile halıdaki kalıntıları, renk bozulmalarını ve kokuları ortadan kaldırır ve aynı zamanda ömrünü uzatabilir. Sunduğumuz temizlik hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen iletişim sayfamızdan veya bu sayfada bulunan iletişim kanallarımızdan bize ulaşın. Maliyetler ve temizlik süreci hakkında daha fazla bilgiyi vermek üzere çağrılarınızı bekliyoruz.

Bahçeşehir Halı Yıkama Tavsiye
Bahçeşehir Halı Yıkama Tavsiye

Bahçeşehir Halı Yıkama Tavsiye

Tüm müşterilerimizin işletmemizden aldığı hizmetten memnun olması önemlidir ve bu nedenle Bahçeşehir’deki en iyi halı yıkama olmayı hedefliyoruz. İşletmemizden hizmet alan müşterilerimizin, hizmetimizi deneyimledikten sonra ailelerine ve çevrelerine tavsiye etmeleri bizleri işimizde daha çok motive ediyor.

Bahçeşehir halı yıkama, olağanüstü sonuçlar almak için etkili, modern ekipmanlar ve son teknoloji çözümlerle çalışmaktadır. Hem evler, hem de kamu işletmeleri derinlemesine halı temizliği hizmetimizden yararlanabilir, bu nedenle farklı müşteriler için profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Çeşitli işletmeler ve profesyonel spesifikasyonlar için kullandığımız çeşitli bakım sistemlerine sahibiz.

Müdaheleden kaçınmak zorunda olan bir işletmeyseniz, bakım işlemi size uygun bir zamanda gerçekleştirilebilir. Bu, işi anti-sosyal saatlerde yapmamızı ve şirketinizin günlük programına uygunsa sizin daha az yoğun saatlerinizde çalışmamanızı gerektirebilir.

Günün birçok saatinde temizlik hizmeti sunmak bazı işletmelere yardımcı olabilir. Gerekirse ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde düşük gürültülü ve hızlı temizleme ve yüzey kurutma sağlayabiliriz.

Ancak her işletme için yerinde yıkama hizmeti bulunmamaktadır. Genellikle, Konferans salonları, İbadethaneler, Tiyatro, Sinema salonları vb. geniş hacimli ve yerinde yıkamanın zorunlu olduğu alanlarda yerinde yıkama yapılabilmektedir.

Bahçeşehir Halı Yıkama Firmaları

İşletmemiz, Bahçeşehir Halı Yıkama Firmaları arasında 2002 yılından bu yana hizmet veren, istisnasız en iyi halı yıkama fabrikasıdır. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve her yıl sürekli olarak güncel temizlik uygulamaları ile hizmet kalitesini yukarı taşıyan bir yapıya sahibiz.

Teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanarak kaliteli hizmeti ilk andan itibaren hissedersiniz. Tüm süreç boyunca memnuniyetiniz ön plandadır ve hizmet kalitesi baz alındığında en iyi fiyatlara sahibiz. Yetenekli halı yıkama uzmanlarımız, halı ve diğer eşyalarınız için kesinlikle en iyi seçimdir.

Ekibimiz, toplam süreçten tamamen memnun kalmanızı sağlamak için işi sürekli olarak en iyi standartlarda tamamlar. Bahçeşehir halı yıkama hizmetini tercih ettiğinizde başka firmalara göre ayrıcalıklı bir temizlik hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Fabrikamız, Bahçeşehir 1. kısım, 2. kısım, 3. kısım, Bahçekent, Esenkent ve Ispartakule gibi lokasyonlarda süper hızlı servis olanağı sunuyor.

Ev Kullanımı İçin En İyi Halı Temizleyici

Halılarınızı evde temizlemek için daha uygun maliyetli bir seçenek arıyorsanız, profesyonel kalite sunan bir ürün yok.

En iyi evde bakım ipuçlarını sizler için Blog kategorimizde bir rehber haline getirdik. Sürekli güncel ve her ihtiyaç duyduğunuzda incelemeniz gereken çok kapsamlı bu rehberi inceleyin.

Halılarınızı Nasıl Temizliyoruz?

Bahçeşehir halı yıkama fabrikası olarak, temizleme işlemine başlamadan önce leke kontrolü yapılır. Çıkması imkansız olan veya ekstra ücrete tabi olabilecek (ekstra ücretler çok pahalı leke çıkarıcılar içerdiği için yansıtılmaktadır) durumlarda müşteri bilgilendirilir. Müşteri onayına müteakip işlem yapılır. Herhangi bir inatçı leke veya ekstra işlem gerektirmeyen durumda halınızın hav aralıkları özel bir makine ile temizlenir ve ilk yıkama işlemi için yıkama ünitesine gönderilir.

  • İlk yıkama sonrası halınız bu defa temizlik kontrolünden geçer, uzmanımızın uygun görmesi halinde tekrar yıkamaya alınır ve tamamen temiz ve taze su ile durulanarak sıkma ünitesine alınır.
  • Sıkma ünitesinde halınızın fazla suyu alınarak son bir temizlik kontrolünden daha geçer ve uygun bulunması halinde tekrar yıkanabilir. Daha sonra kurumaya alınır.
  • Kurutma işlemi yaz aylarında doğal güneş sıcaklığında yapılır. Kış aylarında, güneş ısısını taklit eden kapalı bir kurutma odasında kurutulur.
  • Kuruduktan sonra kalite kontrole geçer ve temizlendiğinden emin olarak, doğal halı parfümü ile yepyeni bir başlangıç yapar. Daha sonra, teslimat bölümüne alınarak sevkiyat saatini beklemeye alınır.
Bahçeşehir En İyi Halı Yıkama
Bahçeşehir’deki en iyi halı yıkama uzmanlarıyla çalışmak istemez misiniz? Daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçebilirsiniz; size tüm maliyet bilgileriyle birlikte merak ettiğiniz sorularınızada yanıt verebiliriz. Halı yıkama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize 0506 033 04 04 numaralı telefondan ulaşmanız yeterlidir.

Bahçeşehir, doğal güzellikleri ve modern yaşam tarzını bir araya getiren bir semttir. Evlerinizdeki halıları temiz ve bakımlı tutmak, sağlıklı bir yaşam sürmenin önemli bir parçasıdır. Bahçeşehir Halı Yıkama Hizmetleri olarak, size profesyonel ve güvenilir bir temizlik deneyimi sunuyoruz.

Her halının kendine özgü dokusu ve malzemesi vardır. Bu nedenle, evdeki halıların düzenli bakıma ihtiyaç duyduğunu unutmamak önemlidir. Bahçeşehir Halı Yıkama olarak, halılarınızı özel bir dikkatle temizlemek ve bakım yapmak için eğitimli personelimizle buradayız. Halı yıkama sürecinde kullanılan doğru temizlik ürünleri ve teknikleri, halının ömrünü uzatmanın yanı sıra sağlıklı bir ortam sağlamaya da yardımcı olur. Bahçeşehir Halı Yıkama Hizmetleri, konusunda uzman ve deneyimli ekibiyle bu konuda size güvence verir.

Bahçeşehir Halı Yıkama Fiyatları
Bahçeşehir Halı Yıkama Fiyatları

Neden Bahçeşehir Halı Yıkama?

  1. Uzmanlık: Halı temizliği konusunda uzmanlaşmış bir ekiple çalışın.
  2. Kalite: Yüksek kaliteli temizlik ürünleri ve ekipmanları kullanarak mükemmelliği hedefleyin.
  3. Hızlı Hizmet: Hızlı ve zamanında hizmet sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutun.
  4. Uygun Fiyatlar: Ekonomik fiyatlarla kaliteli halı yıkama hizmeti alın.

Bahçeşehir Halı Yıkama Hizmetleri olarak, sizlere temiz, ferah ve sağlıklı bir ev ortamı sunmak için buradayız. Bizimle iletişime geçin ve halılarınız için özel bakım planınızı oluşturalım. Sağlıklı ve temiz bir evde yaşamanın keyfini çıkarın!

Uygun Fiyatlarla Kaliteli Hizmet

Bahçeşehir Halı Yıkama Hizmetleri olarak, kaliteli hizmetin uygun fiyatlarla sunulabileceğine inanıyoruz. Ekonomik fiyatlarımızla herkesin halılarına özel bir bakım sağlamayı amaçlıyoruz. Müşterilerimize adil fiyatlarla mükemmel bir temizlik deneyimi sunarak güveninizi kazanmak bizim için önemlidir.

Bahçeşehir Halı Yıkama Fiyatları

Not: Burada verilen fiyatlar temel yıkama hizmetlerini içermektedir. Halı yıkama fiyatları, halının kirlilik durumuna, inatçı ve çıkması zor leke durumuna, halı türü, adedi, ölçü ve yıkama yöntemine göre değişiklikler gösterebilir.

En doğru fiyatlamayı yapabilmemiz için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. İrtibat: 0506 033 04 04

TÜRBİRİMFİYAT
KAYMAZ HALI40,00₺
MAKİNE HALISI50,00₺
MAKİNE YÜN HALI60,00₺
SHAGGY HALI50,00₺
AKRİLİK HALI50,00₺
BAMBU HALI100,00₺
MİLAS HALI100,00₺
YÖRÜK HALI100,00₺
HEREKE HALISI 120,00₺
HİNT KİLİMİ70,00₺
LADİK HALISI120,00₺
İRAN HALISI 180,00₺
SAF YÜN HALI80,00₺
ISPARTA HALI90,00₺
PATCHWORK HALI100,00₺
SHAGGY EL DOKUMA HALI80,00₺
ÇİN HALISI120,00₺
NEPAL HALI120,00₺
STEP HALI150,00₺
İPEK HALI300,00₺
AFKAN HALISI180,00₺
DİĞER FİYATLAR
TÜRBİRİMFİYAT
YÜN YORGANADET300,00₺
ELYAF YORGANADET250,00₺
PAMUK YORGANADET300,00₺
TEK KİŞİLİK BATTANİYEADET200,00₺
ÇİFT KİŞİLİK BATTANİYEADET250,00₺
YASTIKADET150,00₺
STOR PERDE60,00₺
ZEBRA PERDE60,00₺
KOLTUK TAKIMITakım 1.000,00₺
ÇİFT KİŞİLİK YATAKADET600,00₺
TEK KİŞİLİK YATAKADET500,00₺
Bahçeşehir Halı Yıkama
Bahçeşehir Halı Yıkama

Paylaşmak Güzeldir

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Linkedin'da Paylaş
Pinterest'te Paylaş

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için lütfen bizi arayın.