Yatak Yıkama

Yatak Yemizleme Hizmeti İçin Rezervasyon Yaptırın.

Yatak yıkama hizmetimizle uyku kalitenizi artırın toz akarlarından, lekelerden ve hoş olmayan kokulardan kurtulun.

  • İdrar, kan, yiyecek döküntüleri ve ter lekelerini tamamen temizliyoruz.
  • Hamileler, çocuk ve evcil hayvanlar için güvenli deterjanlar kullanıyoruz.
  • Genellikle aynı gün randevu alabilirsiniz.
  • Bilgili ve nazik yatak temizleme teknisyenleri.
  • İsteğe bağlı kumaş koruma uygulamaları.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Yatak Yıkama Hizmeti

Yatak Temizliği

01

Çevrimiçi rezervasyon için bizimle telefon veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir. Sizin için en uygun zamana yatak yıkama randevusu alabilirsiniz.

02

Bize yatağınız hakkında daha fazla ayrıntı verin. Yatağın tipini, boyutunu ve durumunu belirtin. Herhangi bir leke varsa, ön işleme tabi tutulup tutulmadığını bize bildirin.

03

Rezervasyonunuzu birlikte planlayalım. Sizin için en uygun zaman aralığını belirleyelim. Programımız esnektir; haftanın 6 günü çalışıyoruz.

04

Rezervasyonunuzu tamamlayalım. Ve iş bitti! Artık rahatlayabilir ve size atanan temizlik ekibinin gelip uzman hizmetlerini uygulamasını bekleyebilirsiniz.

Neden Profesyonel Yatak Yıkama Hizmetimizi Seçmelisiniz?

Yatak Temizleme
Yatak Temizleme

 

Toz akarlarıyla etkili bir şekilde mücadele

Toz akarları alerjenlerin ve astımın yaygın bir sebebidir ve ortadan kaldırılması çok zor olabilir. Ancak kanıtlanmış uygulamalarımızla toz akarlarını ve diğer alerjenleri yatağınızdan tamamen temizleyerek evinizin daha sağlıklı bir ortama dönüşmesini garanti edebiliriz.

 

Koku ve lekelerin giderilmesi

İdrar, kan, kusmuk ve ter gibi inatçı lekeleri çözebilen güçlü deterjanlar kullanıyoruz. Kötü kokularla mücadele etmeye yardımcı olan koku giderici maddeler içerirler. Tedavi tamamlandıktan sonra yatağınız yeni gibi hissettirecek ve mis gibi kokacaktır.

 

Çocuk, hamileler ve evcil hayvanlar için güvenli yatak yıkama yöntemleri

Kullandığımız tüm temizlik yöntemleri tamamen güvenli ürünlerden oluşmaktadır. Zararlı kimyasallar içermez ve her türlü yatakta güvenle kullanılabilirler.

 

Her türlü yatak temizliği

Boyutu ve türü ne olursa olsun; her yatağı temizleyebiliriz! Hafızalı köpüklü yatak parçalarından yaylı yataklara kadar en iyi temizlik yaklaşımının ne olduğunu biliyoruz ve hizmetimizi ihtiyaçlara göre kolayca uyarlayabiliriz.

 

Deneyimli temizlik uzmanları

İşletmemizde istihdam edilen profesyonellerin tümü, sektörde geniş deneyim ve bilgi birikimine sahip, eğitimli, sertifikalı ve tam sigortalı profesyonellerdir. Her temizliğin harika bir standartta olmasını sağlayan düzenli kalite kontrollerinden geçerler.

Yatak Yıkama Fiyatları
Yatak Yıkama Fiyatları

Yatak yıkama hizmetimiz nasıl yapılıyor?

 

Vakumlama ve ön işlemler

Temizlik elemanı geldiğinde tozu, döküntüleri ve evcil hayvan kalıntılarını temizlemek için iyice süpürecektir. Daha sonra zorlu lekelere özel ön leke çıkarıcı deterjanı uygulanacaktır.

 

Sucak su ile yatak yıkama

Bundan sonra özel bir sıcak su vakum makinesi kullanılacaktır. Küçük bir ağızlık, yatağa yüksek basınç altında sıcak su püskürtür. Bu, suyun kumaşın derinliklerine ulaşmasına yardımcı olur. Daha sonra makine, tüm toz ve kirle birlikte nemin %90-95’ini geri emerek bakterileri ve toz akarlarını ortadan kaldırırken yatağı çoğunlukla kuru bırakır. (Ancak tam olarak kuru değildir. Yatak yıkama sonrası tam olarak kuruması 24 saati bulmaktadır, bu süreçde yatağı kullanmamalısınız.)

 

Kuru yatak temizliği

Yatağınızın ekstra koruma sağlaması için hizmet kapsamında ve tamamen özel bir çözüm uygularız. Bu, kumaş üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturacak ve dökülmelerin kalıcı lekelere dönüşmesini önleyerek yatağın gelecekte bakımını ve temizliğini kolaylaştıracaktır. (Bu işlem isteğe bağlıdır ve her yatak türüne uygulanamayabilir. Buna uzman karar verir.)

 

Yatak Yıkama Fiyatları

Yatak yıkama fiyatları, yatağınızın durumuna, boyutuna ve temizlik yöntemine göre belirleniyor. Yatak Yıkama Fiyatları sayfamızda temel bir fiyatlamayı inceleyebilirsiniz. En doğru fiyatlama bizimle iletişime geçtiğinizde veya uzmanımız adresinize geldiğinde belirlenmektedir. Yine de bize fiyat sormaktan çekinmeyin, yetkililerimiz gün boyu sorularınızı yanıtlamak için bekliyorlar.

Beylikdüzü halı yıkama fabrikasının sunduğu tüm hizmet alanları, profesyonel süreçleri içerir, buna göre hizmet kalitemiz göz önünde bulundurulduğunda temizlik piyasasında yakınınızdaki en ekonomik yatak yıkama fiyatlarını sunuyoruz.

 

 

Sizde bugün randevunuzu oluşturun, evinizin hava kalitesini artırın ve mis gibi kokan eşyalarınızın keyfini çıkarın. RANDEVU AL

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası %100 hijyen garantili yatak yıkama hizmetini en ekonomik fiyatlarla sunuyor.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için lütfen bizi arayın.