Halı Yıkama

Beylikdüzü’nde Halı Temizleme Hizmetleri

Beylikdüzü Halı Yıkama uzmanları olarak biz, halı temizleme sorunlarınıza güçlü çözümler sunuyoruz. Modern ekipmanlar, kaliteli ve doğal temizlik solüsyonları ve uzun yıllara dayanan deneyimle donanmış, en inatçı lekelerle bile savaşmaya ve temizliğin her aşamasında profesyonel bir yaklaşımla hizmet veriyoruz.

Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerden oluşan bir ekip, halılarınızı ilk günkü gibi tertemiz yapmak için buradalar!

En çok tercih edilen zemin eşyalarından biri olan halılar, haftalık olarak elektrik süpürgesi ve lokal temizlik şeklinde düzenli bakım gerektirir. Çok sık olarak maruz kaldıkları trafik sebebiyle toz ve kir toplamaya da çok eğilimlidirler. Bu, belirli bir süre boyunca derinlemesine temizlik ihtiyacını ve bazende kazara oluşan lekeler ve çok kirli lokal bölgeler için özel işlem yapılmasını gerektirir.

Profesyonel Halı Temizleme
Profesyonel Halı Temizleme

Detaylarıyla Halı Temizleme Hizmetimiz

Avcılar Halı Yıkama Firmaları
Avcılar Halı Yıkama Firmaları

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak halı temizleme hizmetimizi özenle tasarladık. Bizimle iletişime geçin ve size en uygun zamanda halılarınızın alınmasını sağlayın. Hizmet günü halı yıkama servisimiz adresinize gelecek, halılarınız için bir ön tarama yaparak, halınız için en iyi temizlik çözümünü belirleyecekler ve hizmetin nihai fiyatı ile birlikte yapılacak her şey hakkında sizi bilgilendirecekler.

Size aradığınız kaliteli sonuçları elde etmek için teknisyenlerimiz:

  • Leke çıkarmanın en etkili olduğu doğru yöntemi belirlemek için lekeler üzerinde inceleme yapacaklar.
  • Trafiğin yoğun olduğu bölgelere ve inatçı lekelere hangi solüsyonla ön işlem uygulamasına karar verecekler. (halı malzemesi için uygun solüsyon belirlenecektir.)
  • Halınız için gereken bir tamirat işlemi tespit edilirse bilgilendirilirsiniz, bu sayede halınız daha fazla hasar almadan aslına uygun tadil edilir. (ekstra ücret gerektirebilir)

Tüm incelemeler sonunda en efektif fiyatlamayı anında size sunacaklar ve onayınıza müteakip halılarınız adresinizden alınarak fabrikamıza getirilir.

Mükemmel Sonuçlar İçin Test Edilmiş Temizleme Yöntemleri

Profesyonel ve verimli halı yıkama için piyasada iki ana yöntem vardır: Sıcak ve temiz su ile tam otomatik halı yıkama makinaları ve özel nitelikli halılarınız için elle geleneksel yıkama (Elle yıkama genellikle antika ve çok özel kumaş türlerine ait halılarda tercih edilir.)

Standart bir yıkama tam otomatik makina parkurumuzda el değmeden yapılmaktadır. Yıkama öncesi ilk olarak halı detaylı bir incelemeye girer. İnatçı leke kontrolü (Bazı inatçı lekeler hiç bir şekilde çıkmayabilir.) yapılır ve inatçı leke varsa müşteri bilgilendirilir. Ekstra bir işlem yapılacaksa ek ücretler çıkabilir ve müşteriye bildirilir. İnatçı lekelerde lekenin çıkma garantisi kesinlikle yoktur.

Beylikdüzü Halı Yıkama
Beylikdüzü Halı Yıkama

Sadece leke kontrolü yapılmaz. Halınızın saçakları, alt kısmı ve ön yüzeyinde yırtık veya deformasyonlar varsa halı ömrünün uzun olması için tadilata ihtiyaç vardır. Bu gibi durumlarda yine müşteri bilgilendirilir ve birlikte alınacak karara göre işlem yapılır.

Tüm kontrollerin sonunda halınız Hav alma ünitesine ve sonrasında toz alma ünitesine gönderilir. Daha sonra tam otomatik halı yıkama parkurunda el değmeden yıkanır. Temiz su ile durulanır. Durulama sonrası fazla suyu endüstriyel bir makine ile halıdan arındırılır. Halının temizlik kontrolü tekrar yapılır ve teknisyenin uygun görmesi halinde tekrar yıkanabilir. Daha sonra kurutmaya alınır.

Halı kurutma işleminde en sağlıklı olan doğal kurutmadır. Bunun geniş ve özel bir alanımız var. Yaz aylarında doğal güneş ışığında kurutma sağlanmaktadır. Tam kuruma süresi 3 gündür. Kış aylarında ise doğal kurumayı taklit eden özel bir kurutma odasında kurutulmaktadır. (Halılarınız geldiğinde her ne kadar kurutulmuş olsada derinliklerde biraz nem kalmış olabilir, bu yüzden halılarınızı paktinden çıkartıp havalandırmalısınız. Paket için bırakmayınız.)

Kurutmadan sonra son bir kontrolden daha geçen halılarınız paketleme ünitesine alınır ve teslimat tarihinde adresinize teslim edilir. (Lütfen halılarınızı getiren ekip arkadaşımızın yanında açıp kontrol ederek teslim alın. Ekip arkadaşımız size halınız hakkında bazı faydalı bilgilerde sunacaktır.)

Hizmetimizden memnun kalmazsanız halılarınızı tekrar alıp ücretsiz olarak yeniden temizleriz. Lütfen memnuniyetinizi veya memnun kalmadığınız durumları öncelikle bizimle paylaşın. Sizin için mutlaka bir çözüm sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Halı Yıkama Fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları
Halı Yıkama Fiyatları

 

İnternette gördüğünüz fiyatların tamamı yüzeysel fiyatlamalardır. En doğru fiyatı alabilmeniz için bizime telefon veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Halı yıkama fiyatlarını net olarak belirleyebilmek için halınızın durumunu bilmemiz gerekmektedir. Bu bazen inatçı bir leke, bazen de deforme olmuş bir halı olabilir. Bu gibi bazı etkenler halılarınız için ekstra işlemlere ve ekstra temizlik veya tamirat ürünleri kullanımına gerek duyduğundan ekstra ücrete tabi olabilir. Her halükarda en net fiyat adresinize gelen uzmanımızın incelemesi sonrası verilmektedir.

Beylikdüzü halı yıkama firması olarak müşterilerimize yüksek nitelikte temizliği hijyen garantisi ile sunuyoruz. Halılarınız için en iyisini seçin ve bugün bizi arayın.