Halı Yıkama Fiyatları

Evlerimizdeki halılar, zamanla toz, leke ve koku birikimine maruz kalarak temizlik ihtiyacı doğurur. Halı yıkama hizmeti, bu ihtiyacı karşılamak için ideal bir çözümdür. Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz ve bu bağlamda en ekonomik halı yıkama fiyatlarını sunmaktayız.

Not: Burada verilen fiyatlar temel yıkama hizmetlerini içermektedir. Halı yıkama fiyatları, halının kirlilik durumuna, inatçı ve çıkması zor leke durumuna, halı türü, adedi, ölçü ve yıkama yöntemine göre değişiklikler gösterebilir.

En doğru fiyatlamayı yapabilmemiz için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. İrtibat: 0506 033 04 04

TÜRBİRİMFİYAT
KAYMAZ HALI40,00₺
MAKİNE HALISI50,00₺
MAKİNE YÜN HALI60,00₺
SHAGGY HALI50,00₺
AKRİLİK HALI50,00₺
BAMBU HALI100,00₺
MİLAS HALI100,00₺
YÖRÜK HALI100,00₺
HEREKE HALISI 120,00₺
HİNT KİLİMİ70,00₺
LADİK HALISI120,00₺
İRAN HALISI 180,00₺
SAF YÜN HALI80,00₺
ISPARTA HALI90,00₺
PATCHWORK HALI100,00₺
SHAGGY EL DOKUMA HALI80,00₺
ÇİN HALISI120,00₺
NEPAL HALI120,00₺
STEP HALI150,00₺
İPEK HALI300,00₺
AFKAN HALISI180,00₺
DİĞER FİYATLAR
TÜRBİRİMFİYAT
YÜN YORGANADET300,00₺
ELYAF YORGANADET250,00₺
PAMUK YORGANADET300,00₺
TEK KİŞİLİK BATTANİYEADET200,00₺
ÇİFT KİŞİLİK BATTANİYEADET250,00₺
YASTIKADET150,00₺
STOR PERDE60,00₺
ZEBRA PERDE60,00₺
KOLTUK TAKIMITakım 1.000,00₺
ÇİFT KİŞİLİK YATAKADET600,00₺
TEK KİŞİLİK YATAKADET500,00₺

Fiyatları Belirleyen Faktörler

Halı yıkama fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. İşte halı yıkama fiyatlarını belirleyen temel faktörler:

Halı Türü

Her halı türü farklı malzeme ve temizlik gereksinimleri içerir. İpek, yün, naylon veya polyester gibi farklı materyallerden yapılmış halılar, farklı temizlik yöntemleri ve malzemeleri gerektirir. Bu nedenle, halı türü, halı yıkama fiyatlarını belirlemede önemli bir faktördür.

Halı Boyutu

Halı boyutu, temizlik işlemi için kullanılacak su, deterjan ve enerji gibi kaynakların miktarını belirler. Büyük halılar, daha fazla malzeme ve zaman gerektirir, bu da fiyatları etkiler.

Halının ebatları, fiyatına doğrudan etki eden başlıca faktörlerden biridir.

İnatçı Leke Durumu

Halıdaki leke durumu, temizlik sürecini etkileyen önemli bir faktördür. Zorlu lekelerin temizlenmesi, ek işgücü ve özel temizlik malzemeleri gerektirebilir, bu da fiyatları artırabilir.

Ayrıca, özel halı türleri için çok daha farklı ve pahalı malzemeler gerekebilir.

Hizmetin Kapsamı

Halı yıkama hizmetleri genellikle standart temizlikten daha fazlasını içerebilir. Özel leke çıkarma, deodorant uygulama veya anti-alerjen işlemler gibi ek hizmetler, fiyatları artırabilir.

Halı tamiri, kaymaz taban, saçak tadilatı vb. en çok öne çıkan etkenlerdendir.

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için var gücümüzle çabalıyoruz. Temizlik başta sağlığımız için çok önemli ve maliyetli işlemlerden oluşmaktadır. Evde yapılan rutin temizlik uygulamaları gerekli olmakla birlikte temizlik uzmanları halılarda yılda en az 2, koltuklarda en az 1, yatak, yorgan, yastık ve battaniyelerde en az yılda 3 kez profesyonel temizlik hizmetlerini öneriyorlar.

Kaliteli bir temizlik şirketi hiç bir masraftan kaçmaz. Yüksek kalitede bir hizmet sunmak çok meşakkatli ve pahalıdır. Bizim gibi işine ehemmiyet veren halı yıkama firmalarının başlıca maliyet kalemleri şu şekildedir:

  1. Yakıt Maliyetleri – Her adrese alım ve teslimat olmak üzere en az 2 kez gidilir.
  2. Elektrik Giderleri – Yüksek enerji sarfiyatı gerektiren endüstriyel makineler, Toz alma, Süpürme, Yıkama, Sıkma, Kurutma, Paketleme
  3. Su Giderleri – Yıkamanın her aşamasında taze ve temiz su kullanılır.
  4. Kira Gideri – Halı yıkamanın yüksek maliyetlerinden biride çok büyük işyerleri olması zorunluluğudur buda günümüzdeki yüksek kira giderleri olarak yüksek maliyet alanına girmektedir.
  5. Deterjan – İşletmemiz, avrupa standartlarında doğal halı şampuanları kullanır. Zararlı ve nispeten daha ucuz maliyetli kimyasalları asla kullanmayız.
  6. Leke Çıkarıcı – Leke çıkarıcı solüsyonlar özel olarak geliştirilmiş tamamen doğal malzemeler kullanılarak üretilen ancak bir o kadarda pahalı malzemelerdir.
  7. Vergi – Her bilinçli ve kaliteli firma yüksek vergi mükellefleridir.
  8. Eleman – Halı yıkama uzmanları bu konuda deneyim sahibi ve eğitimli kimselerden oluşmaktadır. Ekip arkadaşlarımız aynı zamanda firmamızın yüzüdür ve müşterilerimizle direkt muhataptırlar. Bu sebeple nitelikli elemanlar çalıştırmak halı yıkama sektörünün ana maliyet nedenlerindendir.

 

Tüm bu maliyet kalemleri, halı yıkama fiyatlarına doğrudan etki eden kriterlerdir. Bu kriterler baz alındığında sunduğumuz hizmet kalitemiz, piyasa koşullarına göre en ekonomik halı yıkama fiyatlarıdır. Beylikdüzü halı yıkama fabrikasından hizmet aldığınızda, eşyalarınızın %100 hijyen garantili ve ekonomik fiyatlarla temizleneceğinden eminsinizdir.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için lütfen bizi arayın.