Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama, bu alanda sağladığı uzmanlıkla öne çıkıyor. Evlerimizdeki halılar, günlük hayatın karmaşıklığına ve dış etkenlere maruz kalır. Bu nedenle, halı temizliği sadece görünüşü değil, aynı zamanda iç mekan hava kalitesini de etkiler.
Acvılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama Ekonomik Fiyatlar

Avcılar halı yıkama; Halılarınız yorgun, kirlimi mi görünüyor ve biraz bakıma mı ihtiyaç duyuyor? O halde doğru adrese geldiniz. Biz, Avcılar’daki en güvenilir temizlik şirketi Beylikdüzü Halı Yıkama® Fabrikasıyız.

Halılar için tam bir bakım hizmeti sunuyoruz ve bir uygulama kuralları doğrultusunda çalışıyoruz. Profesyonelliğimizle hem yerel hem de ticari müşterilerimiz için elde ettiğimiz olağanüstü sonuçlarla gurur duyuyoruz. Dolayısıyla, bizimle rezervasyon yaptığınızda Avcılar’daki en iyi halı yıkama hizmetlerinden birini alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Avcılar ve Yakın Çevrede Profesyonel Halı Temizleme

Halılarınızı eski ihtişamına kavuşturmak söz konusuysa temizliği her zaman profesyonellere bırakmalısınız. Zamanla biriken günlük lekeleri çıkarmak için halıların yoğun ve derinlemesine temizliğini sağlıyoruz. Halılar birkaç gün içinde temiz, taze ve yepyeni olur. Yani sizin için gerçekten çok kısa sürede inanılmaz görünen ve hissettiren halılara sahip olacaksınız.

Neden biz?

Detaylara önem veririz.

Aldığınız her temizlik hizmetinde, ayrıntılara büyük önem veririz. Avcılar halı yıkama fabrikaları arasında hizmet kalitemizle çok iddalıyız.

Doğa dostu ürünler.

Her temizlik uygulamasında çevre dostu ürünler kullanırız ve her zaman tam uyumluluğu garanti ederiz.

Sertifikalı uzmanlar.

Uzmanlarımız temizlik yaparken en etkili ve güncel yöntemleri kullanmaktadır. Bu, en uygun maliyetli temizlik hizmetinin temelini oluşturur.

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası
Avcılar Halı Yıkama Fabrikası
“Şaşırtıcı derecede ekonomik”

Avcılar Halı Yıkama Fiyatları

Sunduğumuz tüm hizmetler gereksinimlerinize göre fiyatlandırılır. Sabit fiyatlar olmadığından, yalnızca ihtiyacınız olan hizmetler için ödeme yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Avcılar halı yıkama fiyatları son derece rekabetçi ve ekonomiktir.

Not: Burada verilen fiyatlar temel yıkama hizmetlerini içermektedir. Halı yıkama fiyatları, halının kirlilik durumuna, inatçı ve çıkması zor leke durumuna, halı türü, adedi, ölçü ve yıkama yöntemine göre değişiklikler gösterebilir.

En doğru fiyatlamayı yapabilmemiz için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. İrtibat: 0506 033 04 04

TÜRBİRİMFİYAT
KAYMAZ HALI40,00₺
MAKİNE HALISI50,00₺
MAKİNE YÜN HALI60,00₺
SHAGGY HALI50,00₺
AKRİLİK HALI50,00₺
BAMBU HALI100,00₺
MİLAS HALI100,00₺
YÖRÜK HALI100,00₺
HEREKE HALISI 120,00₺
HİNT KİLİMİ70,00₺
LADİK HALISI120,00₺
İRAN HALISI 180,00₺
SAF YÜN HALI80,00₺
ISPARTA HALI90,00₺
PATCHWORK HALI100,00₺
SHAGGY EL DOKUMA HALI80,00₺
ÇİN HALISI120,00₺
NEPAL HALI120,00₺
STEP HALI150,00₺
İPEK HALI300,00₺
AFKAN HALISI180,00₺
DİĞER FİYATLAR
TÜRBİRİMFİYAT
YÜN YORGANADET300,00₺
ELYAF YORGANADET250,00₺
PAMUK YORGANADET300,00₺
TEK KİŞİLİK BATTANİYEADET200,00₺
ÇİFT KİŞİLİK BATTANİYEADET250,00₺
YASTIKADET150,00₺
STOR PERDE60,00₺
ZEBRA PERDE60,00₺
KOLTUK TAKIMITakım 1.000,00₺
ÇİFT KİŞİLİK YATAKADET600,00₺
TEK KİŞİLİK YATAKADET500,00₺
Avcılar Halı Yıkama Fiyatları
Avcılar Halı Yıkama Fiyatları

Avcılar’da Güvenilir Halı Yıkama

Avcılarda halı yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için halı yıkama deneyimini mümkün olduğunca basit ve stressiz hale getirmek istiyoruz.

Bırakın işin zor tarafını biz yapalım, siz zamanınızı sevdiklerinize ayırın. Halıların hangi gün temizlenmesini istiyorsanız bugün bizimle iletişime geçmeniz yeterli, biz daha ince detaylarla ilgileniriz. Tek yapmanız gereken gün içinde sizi aramamızı beklemek.

Avcılar en iyi halı yıkama sürecimizin bir parçası olarak, teknisyenlerimiz o gün varış saatini onaylamak için müşteriyle iletişime geçer. Gününüzü, uzmanlarımızın geliş vaktine göre planlayabilirsiniz. Bu nedenle Avcılar’daki ev hanımlarının güvendiği derinlemesine halı temizliğinde uzmanız.

Avcılar En İyi Halı Yıkama
Avcılar En İyi Halı Yıkama

Avcılar ve Çevresinde Derinlemesine Halı Yıkama Hizmeti

Avcılar ve çevresindeki halıları temizlerken çevrilmemiş taş bırakmıyoruz ve halıları değerlendirirken ayrıntılara inanılmaz derecede dikkat ediyoruz. Avcilar hali yikama uzmanlarımız halılarınızı öncelikle inceleyecek ve varsa ağır, inatçı kir veya lekelenme alanlarını tespit edecekler.

Leke Çıkarma
(Bazı inatçı lekeler, bulaşı anında müdahale edilmezse temizlenemeyebilir. İnatçı leke çıkarma garantisi yoktur. Bu tür lekesi olan halılarda müşterilerimizi önceden bilgilendiririz ve çeşitli ekstra malzeme ve işlemlerden geçiririz. Bu süreç müşteri onayına müteakip yapılır ve ek ücrete tabidir. Standart yıkama hizmetine dahil değildir.)

İnatçı lekeler üzerinde çalışan mühendisimiz halının tamamını standart yıkamanın dışında çok daha sofistike bir yıkama uygulamasına tabi tutar. Uygun temizleme sistemi seçilir (beş farklı sistem var) ve mühendis halıları en başarılı şekilde temizleyecektir. Lekeler büyük oranda giderilecek ve liflerin görünümünü iyileştirmek için halının özel bir durulamayla temizlik işlemini tamamlayacaktır. Bu tedavi kendi başınıza başarabileceğinizden çok daha derin bir temizlik sağlar.

İnatçı Leke Temizliği
İnatçı Leke Temizliği

Tekrar hatırlatmak isteriz;

İnatçı lekelerin çıkarılması bazı durumlarda imkansızdır. Uzmanımız adresinizde veya halınız fabrikamıza geldiğinde yıkama öncesi değerlendirmede inatçı leke tespiti yaparsa, işleme başlamadan önce müşteriyi leke hakkında bilgilendirir. Lekenin çıkabilir veya çıkmayabilir olduğunu ve ek ücretlendirmeyi önceden bilgilendirir. Buna göre inatçı leke uygulamaları gerçekleştirilir. Her durumda inatçı lekeyi çıkarmanın garantisi yoktur.

İşletmemiz, Avcılar, Ispartakule, Mustafa Kemal Paşa, Firuzköy, Gümüşpala, Tahtakale, Yeşilkent, Cihangir, Ambarlı bölgelerinde aynı gün hızlı servis olanağı ile halılarınızı teslim alır. Kuruma süresine bağlı olarak en kısa sürede teslimat gerçekleştirilir. Bu süre genellikle 3 iş günüdür.

İnatçı lekelerle mücadele etmek için “Blog” kategorimizde çok önemli bir rehberi sizin için hazırladık.

Sizlere Sözümüz

Tüm halılar işlenip temizlendikten sonra, teknisyenimiz sonuçtan memnun kaldığınızdan emin olmak için bitmiş sonuçları sizinle birlikte inceleyecek ve memnuniyetinizi doğrulamak için şirket yöneticimizle görüşüp memnuniyetinizi teyit için teşvik edecektir. Elbette mümkün olduğu kadar uzun süre o taze, temizlenmiş hissin keyfini çıkarabilmeniz için halılarınızın bakımını en iyi şekilde nasıl yapacağınız konusunda tavsiyeler sunmaya da hazırız.

“Bir uygulama kuralına göre çalışıyoruz ve profesyonelliğimizle elde ettiğimiz olağanüstü sonuçlarla gurur duyuyoruz”

Halılarınızın Bakımı

Avcilar Hali Yikama
Avcilar Hali Yikama
Uzman temizlikçiler olarak elbette müşterilerimize halılarının ve mobilyalarının düzenli aralıklarla temizlenmesini tavsiye ediyoruz. Bu sadece onları taze ve hijyenik tutmak için değil, aynı zamanda biriken toprak ve kumun halı ve kumaş ömrünü kısaltması ve yıkıcı, sağlığa zararlı akar ve bakterilerin kontrolsüz çoğalmasına olanak sağlaması nedeniyle de geçerlidir. Eğitimli personelimiz halılarınızın, kilimlerinizin ve mobilyalarınızın bakımını en iyi şekilde nasıl yapacağınız konusunda tavsiye ve ipuçları vermekten mutluluk duyacaktır.

Halılar leke çıkarma ve temizleme işlemlerinden geçtikten ve tekrar en iyi şekilde görünmeye başladıktan sonra, hızlı yeniden kirlenmeye ve lekelenmeye karşı direnç sağlamak için çeşitli doğal solüsyonlarla güçlendirilir ve onları bu şekilde tutmak en iyi seçimdir.

Halı Yıkama

Profesyonel halı yıkama hizmetimiz, derinlemesine ve kapsamlı bir temizlik sunar, kiri, lekeleri ve kokuları giderir, halınızın ömrünü uzatır.

Leke Çıkarma

Leke çıkarma hizmetimiz, inatçı lekeleri çeşitli yüzeylerden etkili bir şekilde çıkarmak, halılarınızın temiz ve bakımlı görünmesini sağlamak için ileri teknikler ve temizleme çözümleri kullanılır.

Kötü Koku Giderme
Kötü Koku Giderme

Paylaşmak Güzeldir

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Linkedin'da Paylaş
Pinterest'te Paylaş

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için lütfen bizi arayın.